Media Miar-dystrybucja skrzynek pocztowych wodomierzy i ciepłomierzy, O nas
MediaMiar
Ścieżka : Strona główna \ O nas

O nas

Firma Media Miar swoją pozycję zawdzięcza doświadczeniu i profesjonalnemu działaniu na rynku krajowym.
 
Początki firmy sięgają końca lat 90 ubiegłego wieku. Zaczęliśmy od współpracy z największymi w ówczesnym czasie na rynku polskim producentami wodomierzy. Bliski i bezpośredni kontakt z klientami (montaż wodomierzy, wprowadzanie systemów rozliczeń, monitoring) zaowocował decyzją o samodzielnym podjęciu produkcji własnych wodomierzy, które w pełni zaspokoją potrzeby i oczekiwania rynku.
 
W ostatnich latach do całego zakresu produkowanych wodomierzy wprowadziliśmy wodomierze ANTYMAGNETIC odporne na zwiększone działanie zewnętrznego pola magnetycznego, oraz wodomierze typu SemiDry (mokrobieżne z zabezpieczonym roztworem gliceryny liczydłem).
Wprowadziliśmy na rynek także SYSTEM ZDALNEGO ODCZYTU wodomierzy, ciepłomierzy itp., który w oparciu o nasze urządzenia i rozwiązania technologiczne w prosty sposób usprawnia inwentaryzację, odczyty i rozliczenie odbiorców.

Obecny kształt prawny firma przyjęła w 2004 roku. Po znacznym wzmocnieniu kapitałowym przez zewnętrznych, inwestorów rozpoczęliśmy ekspansje, na rynek ogólnokrajowy.
 
Dzięki naszej kadrze mającej wieloletnie doświadczenia na rynku urządzeń pomiarowych, udało nam się zdobyć mocną pozycję na rynku dolnośląskim, a obecnie także na rynku ogólnopolskim.

Obecnie oferujemy cały szereg wodomierzy mieszkaniowych, domowych i przemysłowych.

Nowością w naszej ofercie są ciepłomierze kompaktowe wykorzystywane w budownictwie zarówno jedno jak i wielorodzinnym.
  
Także na życzenie naszych klientów wprowadziliśmy do oferty oddawcze skrzynki na korespondencję nowego typu, które według przepisów muszą zastąpić stare, dotychczas oferowane przez Pocztę Polską.
 
Zapraszamy wszystkich do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. 

Prezes Zarządu  
Ewa Bartmann